Protec mx Motosiklet ürünleri
Motosiklet Ürünleri

MX POWERTRAIN motor sporlarında, zor şartlarda zincir yağlayıcı ve kıvrılma önleyici bir tam sentetik yağlama ürünü olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

MX GUNK Nano teknoloji çok amaçlı yağlayıcıdır. Çok yüksek dirençli bir yağ film tabakası oluşturur, basınca maruz çalışma alanları için idealdir.

MX Zincir Yağı MX POWERTRAIN motor sporlarında, zor şartlarda zincir yağlayıcı ve kıvrılma önleyici bir tam sentetik yağlama ürünü olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.
Motosiklet MX Çok Amaçlı Yağlama  MX GUNK Nano teknoloji çok amaçlı yağlayıcıdır. Çok yüksek dirençli bir yağ film tabakası oluşturur, basınca maruz çalışma alanları için idealdir.

SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder.

SMOOTH AIR OIL SPRAY Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ spreyidir. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.

Motosiklet MX Hava Filtresi Bakım ve Koruma Yağ Spreyi  SMOOTH AIR OIL SPRAY Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ spreyidir. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.
Motosiklet MX Hava Filtresi Bakım ve Koruma Yağı  SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder.

Çıkartmaları ve yapışkanını, Yağ, Gres, Vax, Katran, Reçine, Lastik artıkları, ve ayrıca kurşunkalem, Tükenmez kalem, Keçeli kalem izlerini geride bir artık bırakmaksızın temizler.

Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.

Mükemmel bir şekilde toz, çamur, kum ve yağ tutucu kalıntıları temizler. Rahat hava akışını garanti eder. Benzin ve benzeri temizleyicilere karşın STUFFY AIR CLEAN filtrede form bozukluğu veya çatlama yapmaz.

Motosiklet MX Hava Filtresi Temizleme Sıvısı Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir. Mükemmel bir şekilde toz, çamur, kum ve yağ tutucu kalıntıları temizler. Rahat hava akışını garanti eder. Benzin ve benzeri temizleyicilere karşın STUFFY AIR CLEAN filtrede form bozukluğu veya çatlama yapmaz.
Motosiklet MX Temizleme Spreyi Çıkartmaları ve yapışkanını, Yağ, Gres, Vax, Katran, Reçine, Lastik artıkları, ve ayrıca kurşunkalem, Tükenmez kalem, Keçeli kalem izlerini geride bir artık bırakmaksızın temizler.

MULTI BUBBLES Katılaşmış kirlilikleri, artık bırakmadan temizlemek için köpük temizleyicidir. Kötü kokuları,Bakterileri, Küf ve Mantarları anında yok eder.

RAPID HARD CLEAN Motosiklet alanında çok güçlü ve hızlı bir temizleyicidir. Yağ, silikon, gres, katran, vax, asfalt ve diğer sert kirlilikleri en ince gözeneklere kadar temizler.

Motosiklet MX Temizleme Köpüğü MULTI BUBBLES Katılaşmış kirlilikleri, artık bırakmadan temizlemek için köpük temizleyicidir. Kötü kokuları,Bakterileri, Küf ve Mantarları anında yok eder. 
Motosiklet MX Hızlı ve Güçlü Temizleyici  RAPID HARD CLEAN Motosiklet alanında çok güçlü ve hızlı bir temizleyicidir. Yağ, silikon, gres, katran, vax, asfalt ve diğer sert kirlilikleri en ince gözeneklere kadar temizler.

MUD ENERGY CLEAN, Fren tozları, Kurum, Böcek-Gres- ve Yağ kalıntılarının temizleyen yüksek konsantreli alkali, bol köpüren bir temizleyicidir. Aşırı kirli yağ kalıntılarını temiziler ve parçayı korur.

Özellikle yıkamadan sonra kullanımda plastik ve lastik parçalarda parlayıcı bir görüntü oluşturur. Her türlü montajda yardımcı ürün olarak da kullanılır. Gıcırtı ve tıkırtı seslerini keser.

Özellikle yıkamadan sonra kullanımda plastik ve lastik parçalarda parlayıcı bir görüntü oluşturur. Her türlü montajda yardımcı ürün olarak da kullanılır. Gıcırtı ve tıkırtı seslerini keser. Motosiklet MX Plastik ve Lastik Bakım Spreyi
MUD ENERGY CLEAN, Fren tozları, Kurum, Böcek-Gres- ve Yağ kalıntılarının temizleyen yüksek konsantreli alkali, bol köpüren bir temizleyicidir. Aşırı kirli yağ kalıntılarını temiziler ve parçayı korur. Motosiklet MX Temizleme Deterjanı Basınçlı Makineler için
Motosiklet PROTEC Motor İçi Temizleme PROTEC Motor İçi Temizleme yağ ve yağlanma hatlarındaki yoğun çalışmadan oluşan kirlenmeyi ve balçıkları temizler.

PROTEC Motor İçi Temizleme yağ ve yağlanma hatlarındaki yoğun çalışmadan oluşan kirlenmeyi ve balçıkları temizler.

Motosiklet PROTEC Yakıt Hattı Temizleme  PROTEC Yakıt Hattı Temizleme, sistemdeki zamklı maddelerin, verniklerin ve kir birikintilerinin giderilmesine yardımcı olur.

PROTEC Yakıt Hattı Temizleme, sistemdeki zamklı maddelerin, verniklerin ve kir birikintilerinin giderilmesine yardımcı olur.

Motosiklet PROTEC Yağ Zenginleştirici  Tüm hareketli aksamı yağlar, zararlı artıkları askıda tutar. Motoru yağ asitlerinin zararlarından korur.

Tüm hareketli aksamı yağlar, zararlı artıkları askıda tutar.

Motoru yağ asitlerinin zararlarından korur.

Motosiklet PROTEC Seramik Zincir Yağı  PROTEC Zincir Yağı tümüyle sentetik, kalıcılığı yüksek özel bir yağ olup bütün motosiklet zincirlerinde ve özellikle o-ringli zincirlerde kullanılır. Yüksek basınca son derece dayanıklı açık renk bir yağ filmi oluşturur.

PROTEC Zincir Yağı tümüyle sentetik, kalıcılığı yüksek özel bir yağ olup bütün motosiklet zincirlerinde ve özellikle o-ringli zincirlerde kullanılır. Yüksek basınca son derece dayanıklı açık renk bir yağ filmi oluşturur.

Motosiklet PROTEC Motosiklet Cilası PROTEC Motosiklet Cilası özel formüle edilmiş bir mumlar karışımdır. Uygulandığı yerde hem hoş bir parlaklık hem de yolun toz ve kirine karşı uzun süre dayanıklı koruyucu bir tabaka oluşturur. ​

PROTEC Motosiklet Cilası özel formüle edilmiş bir mumlar karışımdır.

Uygulandığı yerde hem hoş bir parlaklık hem de yolun toz ve kirine karşı uzun süre dayanıklı koruyucu bir tabaka oluşturur.

Kask vizörünü temizler, dış etkenlerden ve sudan korur.

Motosiklet Kask vizörü Temizleme Kask vizörünü temizler, dış etkenlerden ve sudan korur.

Kaplanan yüzey, kir, böcek kalıntılarının yapışmasına ve suya karşı kalıcı olarak korunur.

Uzun süreli koruma için; uygulama yapılmış yüzeylerde,

temizlik bakım ve tazeleme için uygundur.