MX Motosiklet Çok Amaçlı Yağlayıcı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet çok amaçlı yağlayıcı MX GUNK Nano teknoloji çok amaçlı yağlayıcıdır. Çok yüksek dirençli bir yağ film tabakası oluşturur, basınca maruz çalışma alanları için idealdir. Su ve nem tutmaz, yüzeye çok iyi tutunur. Uzun süreli kullanım için çok uygundur. Kullanılan parçanın ömrünü uzatır ve aşınma ile korozyona karşı çok iyi korur. Kuru çalışmaya olanak verir.  Avantajları:    Çok iyi yağlama    Aşınma ve korozyondan koruma,    Basınca karşı yüksek dayanıklılık,    Su itici, nem tutmaz, iyi tutunur,    Uzun süreli kalıcı uygulama,    Uygulanan parçanın ömrünü uzatır Uygulama alanları: Motosiklet, Motocross ve Otomobillerde her türlü zincirde, İp, Tekerlekler,Makaralar, Bilyalar, Zincir iç yatakları, Dişli ve Salyangoz şanzımanlarda, Mafsal, Debriyaj ve kavramalarda, Çıkrık düzeneklerde, Menteşelerde, O-Ringler, Ağırlık  çalışma makaralarında ve kilitlerde.

Ürün Bilgileri:

MX GUNK Nano teknoloji çok amaçlı yağlayıcıdır. Çok yüksek dirençli bir yağ film tabakası oluşturur, basınca maruz çalışma alanları için idealdir. Su ve nem tutmaz, yüzeye çok iyi tutunur. Uzun süreli kullanım için çok uygundur. Kullanılan parçanın ömrünü uzatır ve aşınma ile korozyona karşı çok iyi korur. Kuru çalışmaya olanak verir.

Avantajları:

   Çok iyi yağlama

   Aşınma ve korozyondan koruma,

   Basınca karşı yüksek dayanıklılık,

   Su itici, nem tutmaz, iyi tutunur,

   Uzun süreli kalıcı uygulama,

   Uygulanan parçanın ömrünü uzatır

Uygulama alanları: Motosiklet, Motocross ve Otomobillerde her türlü zincirde, İp, Tekerlekler,Makaralar, Bilyalar, Zincir iç yatakları, Dişli ve Salyangoz şanzımanlarda, Mafsal, Debriyaj ve kavramalarda, Çıkrık düzeneklerde, Menteşelerde, O-Ringler, Ağırlık  çalışma makaralarında ve kilitlerde.

Uygulama:

Kullanmadan önce çok iyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyi çok iyi temizleyin. Sonrasında ürünü eşit bir şekilde püskürtün ve etkisi için bekleyin.

Kullanıma bağlı
30 saniye
12
12
500ml
250ml
44608
44609