Tüketim

Miktarı

MX Motosiklet Hava Filtresi Bakım ve Koruma Yağ Spreyi

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet hava filtresi bakım ve koruma yağ spreyi SMOOTH AIR OIL SPRAY Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ spreyidir. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir. SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder. Bu özel yağ hava emiş sisteminde kirliliklerin oluşmasını engeller ve toz, çamur kum ve nemin emilişine engel olur. Emin ve güçlü bir yanma ve de en yüksek motor performansı için. Avantajları:    En uygun hava akışı ve filtre etkisi,    En üst seviyede motor gücü ve güçlü bir yanma,    Toz, Kum, çamur ve neme karşı koruma Uygulama alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için. Uygulama: Kullanmadan önce kutuyu kuvvetlice çalkalayınız. Temiz hava filtresinin üzerine eşit bir şekilde püskürtün. İçine ve dışına doğru 10-20 cm mesafeden püskürtün (Filtrenin büyüklüğüne göre ayarlayın). Uyarı: Uzun süre aynı noktaya püskürtmeyin. Sadece iyi havalandırılmış veya açık

Ürün Bilgisi:

SMOOTH AIR OIL SPRAY Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ spreyidir. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.

SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder. Bu özel yağ hava emiş sisteminde kirliliklerin oluşmasını engeller ve toz, çamur kum ve nemin emilişine engel olur. Emin ve güçlü bir yanma ve de en yüksek motor performansı için.

Avantajları:

   En uygun hava akışı ve filtre etkisi,

   En üst seviyede motor gücü ve güçlü bir yanma,

   Toz, Kum, çamur ve neme karşı koruma

Uygulama alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için.

Uygulama:

Kullanmadan önce kutuyu kuvvetlice çalkalayınız. Temiz hava filtresinin üzerine eşit bir şekilde püskürtün. İçine ve dışına doğru 10-20 cm mesafeden püskürtün (Filtrenin büyüklüğüne göre ayarlayın).

Uyarı: Uzun süre aynı noktaya püskürtmeyin.

Sadece iyi havalandırılmış veya açık alanlarda uygulayın.  

Etki için 10 dakika bekleyin ve monte edin.

Uyarı: Filtreyi sıkmayın, hafifçe bastırın.

Kirli Hava Filtresini STUFFY AIR CLEAN (Kod: 44600) ile temizleyin.

Kullanıma bağlı
10 dakika
12
400ml
44602