MX Motosiklet Hava Filtresi Temizleme Sıvısı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

motosiklet hava filtresi temizleme sıvısı STUFFY AIR CLEAN Yüksek etkili bu ürün köpük-hava filtresi temizleme sıvısıdır. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir. Mükemmel bir şekilde toz, çamur, kum ve yağ tutucu kalıntıları temizler. Rahat hava akışını garanti eder. Benzin ve benzeri temizleyicilere karşın STUFFY AIR CLEAN filtrede form bozukluğu veya çatlama yapmaz. Avantajları;    Mükemmel temizlik    Rahat hava akışı ve motor ömrünü uzatma    Hızlı ve basit kullanım Uygulama Alanı: Hava filtresi temizliği, Uygulama: STUFFY AIR CLAEN ürünümüzü kimyasal maddelere dayanıklı bir kaba (ideal 5 litrelik kova) doldurarak, hava filtresini içine yatırın. Hava filtresini eliniz ile sıvı içinde çalkalayın sonrasında havadar bir alanda veya kağıt peçete üzerinde bir odada kurmaya bırakın. Uyarı: Filtreyi bükerek veya sıkarak suyunu almaya çalışmayın, hafifçe baskı uygulayarak yapılabilir. Kurutmadan sonra SMOOTH AIR

Ürün Bilgisi:

STUFFY AIR CLEAN Yüksek etkili bu ürün köpük-hava filtresi temizleme sıvısıdır. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.

Mükemmel bir şekilde toz, çamur, kum ve yağ tutucu kalıntıları temizler. Rahat hava akışını garanti eder. Benzin ve benzeri temizleyicilere karşın STUFFY AIR CLEAN filtrede form bozukluğu veya çatlama yapmaz.

Avantajları;

   Mükemmel temizlik

   Rahat hava akışı ve motor ömrünü uzatma

   Hızlı ve basit kullanım

Uygulama Alanı: Hava filtresi temizliği,

Uygulama:

STUFFY AIR CLAEN ürünümüzü kimyasal maddelere dayanıklı bir kaba (ideal 5 litrelik kova) doldurarak, hava filtresini içine yatırın. Hava filtresini eliniz ile sıvı içinde çalkalayın sonrasında havadar bir alanda veya kağıt peçete üzerinde bir odada kurmaya bırakın.

Uyarı: Filtreyi bükerek veya sıkarak suyunu almaya çalışmayın, hafifçe baskı uygulayarak yapılabilir.

Kurutmadan sonra SMOOTH AIR OIL Kod: 44601/44602 uygulayın.

Temizleme sıvısı birkaç kullanım için uygundur.

Kirliliğe bağlı
5 dakika
44600
1
5lt