MX Motosiklet Hava Filtresi Bakım ve Koruma Yağı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet hava filtresi bakım ve koruma yağı SMOOTH AIR OIL Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ sıvısıdır. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir. SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder. Bu özel yağ hava emiş sisteminde kirliliklerin oluşmasını engeller ve toz, çamur, kum ve nemin emilmesine engel olur. Güvenli, güçlü bir yanma ve de en yüksek motor performansı için. Avantajları:    En uygun hava akışı ve filtre etkisi,    En üst seviyede motor gücü ve güçlü bir yanma,    Toz, kum, çamur ve neme karşı koruma Uygulama alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için. Uygulama: Temiz hava filtresi doyana kadar yağa bandırın (Lastik Eldiven Kullanın). 10 dakika bekleyin ve monte edin. Uyarı: Filtreyi sıkmayın, hafifçe bastırın. Kirli Hava Filtresini STUFFY AIR CLEAN (Kod: 44600) ile temizleyin. ​

Ürün Bilgileri:

SMOOTH AIR OIL Köpük-hava filtresi için ÖZEL YAĞ sıvısıdır. Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için geliştirilmiştir.

SMOOTH AIR OIL en uygun hava akışını sağlar, mükemmel bir filtre etkisi ile motorun tam randımanlı çalışmasını garanti eder. Bu özel yağ hava emiş sisteminde kirliliklerin oluşmasını engeller ve toz, çamur, kum ve nemin emilmesine engel olur. Güvenli, güçlü bir yanma ve de en yüksek motor performansı için.

Avantajları:

   En uygun hava akışı ve filtre etkisi,

   En üst seviyede motor gücü ve güçlü bir yanma,

   Toz, kum, çamur ve neme karşı koruma

Uygulama alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlar için.

Uygulama:

Temiz hava filtresi doyana kadar yağa bandırın (Lastik Eldiven Kullanın). 10 dakika bekleyin ve monte edin.

Uyarı: Filtreyi sıkmayın, hafifçe bastırın.

Kirli Hava Filtresini STUFFY AIR CLEAN (Kod: 44600) ile temizleyin.

Kullanıma bağlı
10 dakika
44601
12
1lt