MX Motosiklet Hızlı ve Güçlü Temizleyici

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet hızlı ve güçlü temizleyici RAPID HARD CLEAN Motosiklet alanında çok güçlü ve hızlı bir temizleyicidir. Yağ, silikon, gres, katran, vax, asfalt ve diğer sert kirlilikleri en ince gözeneklere kadar temizler. İyice sakızlaşmış yağ kalıntılarına kadar ve yapışkanlar dahil kolayca sökülür, atılır. RAPID HARD CLEAN, farklı metal yüzeylerde, cam, plastik ve seramik yüzeylerde, ayrıca ve özellikle bakım sırasında motor parçalarında, zincir ve karbüratörde, yapışkanlarda yağ temizleyici olarak idealdir. Çabuk kurur ve tortusuz buharlaşır- veya kullanımda çabuk incelir ve tortu bırakmaz. Avantajları:    Tüm yüzeylerde yağdan arındırma ve temizlik,    Sert kirliliklerin kolay temizliği,    Zincir temizleme,    Tortusuz ve kalıntısız temizlik. Uygulama Alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlarda. Uygulama:  Kullanmadan önce kutuyu kuvvetlice çalkalayın. Parça yüzeyine püskürtün, kurumasını bekleyin veya temiz bir bez ile yayın.

Ürün Bilgisi:

RAPID HARD CLEAN Motosiklet alanında çok güçlü ve hızlı bir temizleyicidir. Yağ, silikon, gres, katran, vax, asfalt ve diğer sert kirlilikleri en ince gözeneklere kadar temizler. İyice sakızlaşmış yağ kalıntılarına kadar ve yapışkanlar dahil kolayca sökülür, atılır.

RAPID HARD CLEAN, farklı metal yüzeylerde, cam, plastik ve seramik yüzeylerde, ayrıca ve özellikle bakım sırasında motor parçalarında, zincir ve karbüratörde, yapışkanlarda yağ temizleyici olarak idealdir. Çabuk kurur ve tortusuz buharlaşır- veya kullanımda çabuk incelir ve tortu bırakmaz.

Avantajları:

   Tüm yüzeylerde yağdan arındırma ve temizlik,

   Sert kirliliklerin kolay temizliği,

   Zincir temizleme,

   Tortusuz ve kalıntısız temizlik.

Uygulama Alanları: Motocross, arazi, cadde ve atv motorlarda.

Uygulama: 

Kullanmadan önce kutuyu kuvvetlice çalkalayın. Parça yüzeyine püskürtün, kurumasını bekleyin veya temiz bir bez ile yayın. Sert kirliliklerde tekrarlayın. Kabuklaşmış kirlilikleri fırça veya zımpara ile kazıyın. İyi havalandırılan alanlarda veya açık havada uygulayın.

Uyarı: Deri, boyalı/cilalı yüzeyler ve Pelixiglas, PVC, Polystyrol gibi yüzeylere uygulamayınız.

Kirliliğe bağlı
30-60 saniye
44603
12
500ml