MX Motosiklet Plastik ve Lastik Bakım Spreyi

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet lastik ve plastik bakım spreyi KNOOCKERS SHINE Motosikletlerde plastik ve lastik parçaların bakımını sağlar. Özellikle yıkamadan sonra kullanımda plastik ve lastik parçalarda parlayıcı bir görüntü oluşturur. Her türlü montajda yardımcı ürün olarak da kullanılır. Gıcırtı ve tıkırtı seslerini keser. Motosiklet, Motocross, Otomobil ve ev içi alanlarda kullanılabilir. ​ Avantajları:    Tüm plastik ve lastik parçalar için uygundur.    Uzun süreli parlaklık,    Harika bir yansıma,    Gıcırtı ve tıkırtı sesi kesme Uygulama alanları: Motosiklet, Motocross, Otomobil ve ev içi alanlarda kullanılabilir. Uygulama: Kullanmadan önce çok iyi çalkalayınız. Tasarruflu kullanım. Uygulama alanına 10-20 cm mesafeden püskürtünüz. İyi bir parlaklık ve bakım için, etki süresinden sonra uygun bir bezle yayın. Bilgi: Kayma ve görüntü kaybını engellememek için, didona, pedallara ve aynalara uygulamayınız.
Kullanıma bağlı
Hemen 
44607
12
400ml

Ürün Bilgisi:

KNOOCKERS SHINE Motosikletlerde plastik ve lastik parçaların bakımını sağlar. Özellikle yıkamadan sonra kullanımda plastik ve lastik parçalarda parlayıcı bir görüntü oluşturur. Her türlü montajda yardımcı ürün olarak da kullanılır. Gıcırtı ve tıkırtı seslerini keser. Motosiklet, Motocross, Otomobil ve ev içi alanlarda kullanılabilir.

Avantajları:

   Tüm plastik ve lastik parçalar için uygundur.

   Uzun süreli parlaklık,

   Harika bir yansıma,

   Gıcırtı ve tıkırtı sesi kesme

Uygulama alanları: Motosiklet, Motocross, Otomobil ve ev içi alanlarda kullanılabilir.

Uygulama:

Kullanmadan önce çok iyi çalkalayınız. Tasarruflu kullanım. Uygulama alanına 10-20 cm mesafeden püskürtünüz. İyi bir parlaklık ve bakım için, etki süresinden sonra uygun bir bezle yayın.

Bilgi: Kayma ve görüntü kaybını engellememek için, didona, pedallara ve aynalara uygulamayınız.