MX Motosiklet Zincir Yağı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Motosiklet zincir yağı MX POWERTRAIN motor sporlarında, zor şartlarda zincir yağlayıcı ve kıvrılma önleyici bir tam sentetik yağlama ürünü olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Suya dayanıklı bir koruyucu tabaka oluşturur, toz tutmaz, sürtünme aşınmasını azaltır ve dişlilerin ve zincirin ömrünü uzatır.  Avantajları :    O-ringleri korur,    Zincir kaymasını önler,    Nemden ve sudan korur,    Çok güçlü bir yağlama ,    Yüksek derecede dayanıklılık,    Zincirin ömrünü uzatır Uygulama alanı: Motosiklet, Motocross ve Otomobillerde her türlü zincirde. Uygulama: Kullanmadan önce çok iyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyi çok iyi temizleyin. Daha sonra ürünü eşit bir şekilde püskürtün ve yaklaşık 10-15 dakika etki için bekleyin. Kullanım miktarı: Kullanıma bağlıdır.  Etki süresi: 10-15 dakika.

Ürün Bilgileri:

MX POWERTRAIN motor sporlarında, zor şartlarda zincir yağlayıcı ve kıvrılma önleyici bir tam sentetik yağlama ürünü olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Suya dayanıklı bir koruyucu tabaka oluşturur, toz tutmaz, sürtünme aşınmasını azaltır ve dişlilerin ve zincirin ömrünü uzatır.

 

Avantajları :

   O-ringleri korur,

   Zincir kaymasını önler,

   Nemden ve sudan korur,

   Çok güçlü bir yağlama ,

   Yüksek derecede dayanıklılık,

   Zincirin ömrünü uzatır

Uygulama alanı: Motosiklet, Motocross ve Otomobillerde her türlü zincirde.

Uygulama:

Kullanmadan önce çok iyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyi çok iyi temizleyin. Daha sonra ürünü eşit bir şekilde püskürtün ve yaklaşık 10-15 dakika etki için bekleyin.

Kullanım miktarı: Kullanıma bağlıdır.  Etki süresi: 10-15 dakika.

Kullanıma bağlı
10-15 dakika
12
400ml
44610