top of page

Araç İçi Bakım ve Koruma Spreyi

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

autoprofi araç içi bakım ve koruma spreyi protec araç içi bakım ve koruma spreyi Yüksek performanslı bu sprey, aracınızın içindeki plastik, deri ve lastik aksamı temizler, korur ve temiz tutar. Anti-statik özelliğe sahiptir, tozu ve suyu iter. Işığa, UV ışınlarına, solmaya ve gevremeye karşı koruma sağlar. Pencere cam kılavuzlarında, lastik kapı fitillerinde ve emniyet kemerlerinde kullanım için ideal olup sesleri de giderir. Uygulama: Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Yüzeyler üzerine 20 – 30 cm uzaklıktan püskürtün. Tüy bırakmayan temiz bir bez ile parlatın.

Ürün Bilgileri:

Yüksek performanslı bu sprey, aracınızın içindeki plastik, deri ve lastik aksamı temizler, korur ve temiz tutar. Anti-statik özelliğe sahiptir, tozu ve suyu iter. Işığa, UV ışınlarına, solmaya ve gevremeye karşı koruma sağlar. Pencere cam kılavuzlarında, lastik kapı fitillerinde ve emniyet kemerlerinde kullanım için ideal olup sesleri de giderir.

Uygulama:

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Yüzeyler üzerine 20 – 30 cm uzaklıktan püskürtün. Tüy bırakmayan temiz bir bez ile parlatın.

m2 5-30ml
Hemen
43197
12
500ml
bottom of page