top of page
araç.png

PROTEC - OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN KÜRESEL ÇÖZÜM ORTAĞI

 

Firmamız, Almanya’da yerleşik  Bluechem GROUP Türkiye Tek Yetkili Temsilcisidir. Bluechem GROUP, servis bakım ürünleri üzerine uzmanlaşmış, bu sektöre yenilikleri ile yön veren bir firmadır. Bu kalitesini de almış olduğu uluslararası kalite belgeleri ile (TUV, EN ISO 9001:2000) desteklemiştir.

 

Firmamız  otomotiv servisleri ile uzun yıllardır güvenilir bir iş ortağı olarak çalışmaktadır. Eğitimli Satış ve teknik personeli sayesinde, zamanında ve uygun çözümler üreterek müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Otomotiv sektörüne dair her türlü profesyonel temizlik ve bakım ürünleri mevcuttur. PROTEC ve AUTOPROFI ürünleri, Motor, Yakıt Hattı, Hava Emiş Sistemi, Egzoz, Radyatör, Klima, Şanzıman, Diferansiyel ve Fren sisteminde aracın performansını, verim ve ömrünü olumsuz yönde etkileyen oluşmuş kirliliği temizleyerek ve oluşacak olan kirliliklerin önüne geçerek, aracımızdan her zaman aynı performansı almamızı sağlamaktadır.

Servislerde, tanıtım aşamasında görsel tanıtım dışında araç üzerinde uygulamalı test yapılmaktadır. Bu tanıtımda servis elemanlarına teknik bilgi aktarımı dışında, müşterilere ürün tanıtımı yapabilmeleri için basite indirgenmiş ticari satış yöntemleri aktarılmaktadır. Bu yöntem sayesinde nihai tüketiciler de araçları konusunda bilgilenmiş olmaktadırlar.

 

PROTEC ve AUTOPROFI ürünlerinin uzun yıllardır yaygınlaşarak piyasada oluşu, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, güvenilirliği ve güçlü hizmet ağının açık bir göstergesidir.

 

Firma olarak hedefimiz, eğitimli satış - teknik elemanlarımız ve PROTEC ve AUTOPROFI ürünlerinin haklı güvenilirliği ile değerli kullanıcılarımıza daima en iyi hizmeti vermektir.

 

PROTEC TÜRKİYE

bottom of page