top of page
protec hibrit.jpeg
PROTEC Hibrit Motor İçi Temizleme
EFHY.PT_P6040_EngineFlushHybrid_375ML_PIC_1.png

HİBRİT Motor içi Temizleme, hibrit teknolojili modern benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm yağ ve yağlama sisteminde operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

Temizleme: Tüm yağ ve yağlama hattı, piston segmanları ve silindir üst bölgesi.

Optimizasyon: Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: Zararlı motor asitlerini normalize eder ve aşınmayı önler.

Uygulama:

Her yağ değişiminden önce ürünü eski yağın içine katın. Yaklaşık 10-15 dakika motoru rölantide çalıştırın. Kirli yağı boşaltın. Fabrika talimatlarına uygun olarak yeni yağ filtresi takın ve motora yeni yağ koyun. Yaklaşık 6 litre yağa kadar yeterlidir. Karışım oranı 1:15.

indir.jpg
gittigidiyor logo.png
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
PROTEC Hibrit Yakıt Hattı Temizleme
FLCHY.PT_P6050_FuelLineCleanerHybrid_375ML_PIC_1.png

Hibrit Yakıt Hattı Temizleme, hibrit teknolojili tüm benzinli motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm yakıt hattında operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

Temizleme: Silindir üst bölgesi, yanma odası, enjektörler, emme supapları, yakıt boruları, vs. Optimizasyon:  Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: nemi ve yoğunlaşmayı zapt altına alır, paslanma ve korozyonu önler, silindir üst bölgesini yağlar.

Uygulama:

Yakıt deposuna katın. Fabrikanın önerdiği servis periyodlarına uygun olarak aracı her servise götürdüğünüzde kullanın. 375 ml ürün 80 litre benzin için yeterlidir. Karışım oranı 1:200.

Benzinli Yakıt Hattı Temizleme TUV Belge
indir.jpg
gittigidiyor logo.png
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
PROTEC Oxicat
OXIHY.PT_P6060_OXICATOxygenSensorandCatalyticConverterCleanerHybrid_375ML_PIC_1.png

Bu ürün hibrit teknolojili modern benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm egzoz sisteminde operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi, kurumuş yağ, kauçuk ve karbon birikimlerini etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.  

Temizleme: Katalitik konvertör, lambda sensörü, türboşarj ve EGR valfi başta olmak egzoz sisteminin tamamı. Optimizasyon:  Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: Düzenli kullanım tekrar kirlenmenin önüne geçer, katalizör ve lambda sensörü için en uygun çalışma şartları sağlar.

Uygulama: Düzenli olarak her 3-4 ayda bir yakıt deposuna (benzin/dizel) boşaltın. Karışım oranına dikkat edin (1:200)!. 375ml, 80 litre yakıt için yeterlidir.

Katalizör ve Oksijen Sensörü Temizleme
indir.jpg
gittigidiyor logo.png
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
bottom of page