HİBRİT Motor içi Temizleme, hibrit teknolojili modern benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm yağ ve yağlama sisteminde operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

Temizleme: Tüm yağ ve yağlama hattı, piston segmanları ve silindir üst bölgesi.

Optimizasyon: Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: Zararlı motor asitlerini normalize eder ve aşınmayı önler.

Uygulama:

Her yağ değişiminden önce ürünü eski yağın içine katın. Yaklaşık 10-15 dakika motoru rölantide çalıştırın. Kirli yağı boşaltın. Fabrika talimatlarına uygun olarak yeni yağ filtresi takın ve motora yeni yağ koyun. Yaklaşık 6 litre yağa kadar yeterlidir. Karışım oranı 1:15.

indir.jpg
gittigidiyor logo.png
1-0.jpg

Hibrit Yakıt Hattı Temizleme, hibrit teknolojili tüm benzinli motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm yakıt hattında operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

Temizleme: Silindir üst bölgesi, yanma odası, enjektörler, emme supapları, yakıt boruları, vs. Optimizasyon:  Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: nemi ve yoğunlaşmayı zapt altına alır, paslanma ve korozyonu önler, silindir üst bölgesini yağlar.

Uygulama:

Yakıt deposuna katın. Fabrikanın önerdiği servis periyodlarına uygun olarak aracı her servise götürdüğünüzde kullanın. 375 ml ürün 80 litre benzin için yeterlidir. Karışım oranı 1:200.

indir.jpg
gittigidiyor logo.png
1-0.jpg

Bu ürün hibrit teknolojili modern benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere, motorun tüm egzoz sisteminde operasyonel olarak oluşan kirlenmeyi, kurumuş yağ, kauçuk ve karbon birikimlerini etkili bir şekilde temizleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür.  

Temizleme: Katalitik konvertör, lambda sensörü, türboşarj ve EGR valfi başta olmak egzoz sisteminin tamamı. Optimizasyon:  Aracın orijinal fabrika değerlerine getirilmesi. Koruma: Düzenli kullanım tekrar kirlenmenin önüne geçer, katalizör ve lambda sensörü için en uygun çalışma şartları sağlar.

Uygulama: Düzenli olarak her 3-4 ayda bir yakıt deposuna (benzin/dizel) boşaltın. Karışım oranına dikkat edin (1:200)!. 375ml, 80 litre yakıt için yeterlidir.

indir.jpg
gittigidiyor logo.png
1-0.jpg
WhatsApp Hattı
0549 469 47 06
  • YouTube
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Teknik Destek Hattı

0532 312 90 41