top of page

PROTEC Dizel Performans Artırıcı - 3'lü Kombinasyon

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Dizel Performans Artırıcı  Ürün Bilgileri: Çok fonksiyonlu bu ürün, anti bakteriyel özellik, yanma ve yakıt akışkanlığı düzenleyici etkilerini birleştiren bir kombinasyondur. Özellikle kalitesi çok düşük yakıtlar için idealdir. Setan sayısını 5 puan dolayına kadar yükseltir. Yakıt sarfiyatını azaltır. Dizel sistemin tüm hareketli parçalarını yağlar. Kurum oluşumunu azaltır. -30˚C’ye kadar donma önleyicidir (Yakıt kalitesine bağlıdır). Soğuk Motor ilk çalıştırmada düzelme. Kış ortamında güvenli çalışma. Bakteri, yosun ve mantarları yok eder ve yeniden oluşmasının önüne geçer. Filtrenin tıkanmasını engeller. Tüm dizel yakıtlar için ve Common Rail veya direkt püskürtme sistemli tüm motor tiplerine uygundur. Kullanım: Bu ürün, yakıt donmadan önce, minimum 0˚C yakıt sıcaklığın üzerinde, yakıt doldurulmadan önce depoya katılır. 375ml bir kutu ürün 80 Litrelik bir depo için uygundur.

Ürün Bilgileri:

Çok fonksiyonlu bu ürün, anti bakteriyel özellik, yanma ve yakıt akışkanlığı düzenleyici etkilerini birleştiren bir kombinasyondur. Özellikle kalitesi çok düşük yakıtlar için idealdir. Setan sayısını 5 puan dolayına kadar yükseltir. Yakıt sarfiyatını azaltır. Dizel sistemin tüm hareketli parçalarını yağlar. Kurum oluşumunu azaltır. -30˚C’ye kadar donma önleyicidir (Yakıt kalitesine bağlıdır). Soğuk Motor ilk çalıştırmada düzelme. Kış ortamında güvenli çalışma. Bakteri, yosun ve mantarları yok eder ve yeniden oluşmasının önüne geçer. Filtrenin tıkanmasını engeller. Tüm dizel yakıtlar için ve Common Rail veya direkt püskürtme sistemli tüm motor tiplerine uygundur.

Kullanım:

Bu ürün, yakıt donmadan önce, minimum 0˚C yakıt sıcaklığın üzerinde, yakıt doldurulmadan önce depoya katılır. 375ml bir kutu ürün 80 Litrelik bir depo için uygundur.

80lt dizel yakıta yeterlidir.
Sürüş esnasında
28
375ml
P1261
bottom of page