top of page

PROTEC Klima Fresh

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Klima Fresh Klima Dezenfektanı  Ürün Bilgileri: Basit, Hızlı ve Güvenli Temizlik Klima Fresh, klima sistemlerini temizler, dezenfekte eder ve hoş olmayan kokuları yok eder.  Bakteriler, mantarlar ve mikroorganizmalar elimine edilir ve tekrar oluşması engellenir. Temizlik, araç içinde temiz ve narenciye kokulu taze hava oluşturur. Halı, tavan, koltuk yüzeyleri gibi yerler dezenfekte olur ve temizlikten sonra taze ve hoş kokar. Ürün zehirsizdir ve alerjiye yol açmaz. Uygulama: Motoru çalıştırın, Klimayı kapatın, iç sirkülasyonda sistemi en yüksek fan ve ısı konumuna getirin ve aracı 5-10 dakika çalıştırın. Daha sonra Klima Fresh ürününü ön yolcu koltuğu ayak basma yerine koyun ve klimayı iç sirkülasyonda, en hızlı fan ve en düşük ısı konumuna getirin. Konsol havalandırma kanalları açık ve tüm camlar kapalı olmalıdır. Püskürtme düğmesine basıp kilitleyin. Araçtan çıkın. Sadece 2 dakika sonra sıvı pulvarize olarak boşalmış olacaktır. Araç 3-4 dakika daha çalıştıktan sonra temizleme

Ürün Bilgileri:

Basit, Hızlı ve Güvenli Temizlik

Klima Fresh, klima sistemlerini temizler, dezenfekte eder ve hoş olmayan kokuları yok eder.  Bakteriler, mantarlar ve mikroorganizmalar elimine edilir ve tekrar oluşması engellenir. Temizlik, araç içinde temiz ve narenciye kokulu taze hava oluşturur. Halı, tavan, koltuk yüzeyleri gibi yerler dezenfekte olur ve temizlikten sonra taze ve hoş kokar.

Ürün zehirsizdir ve alerjiye yol açmaz.

Uygulama:

Motoru çalıştırın, Klimayı kapatın, iç sirkülasyonda sistemi en yüksek fan ve ısı konumuna getirin ve aracı 5-10 dakika çalıştırın. Daha sonra Klima Fresh ürününü ön yolcu koltuğu ayak basma yerine koyun ve klimayı iç sirkülasyonda, en hızlı fan ve en düşük ısı konumuna getirin. Konsol havalandırma kanalları açık ve tüm camlar kapalı olmalıdır. Püskürtme düğmesine basıp kilitleyin. Araçtan çıkın. Sadece 2 dakika sonra sıvı pulvarize olarak boşalmış olacaktır. Araç 3-4 dakika daha çalıştıktan sonra temizleme işlemi bitmiş olacaktır. Aracın içini daha sonra havalandırın.

 

Her 6 ayda bir kullanılması tavsiye edilir.

İlave olarak yılda bir kere temizleme köpüğü veya sıvısı ile evaporatör temizliği yapılmalıdır.

1412978272_youtube-icx.jpg
Binek araçlar için 1 kutu yeterlidir
5 dakika
P6110
12
150ml
bottom of page