top of page

PROTEC Organik Temizleyici 1:200 / 1:1000

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Dizel Bakteri Önleyici Ürün Bilgileri: Bu yüksek etkili ürün, dizel motorlu araçların depoların da oluşan  tüm bakteri, mantar ve yosunu dezenfekte eder. Büyük hacimli depolu sistemlerde özellikle uygundur. Tüm dizel yakıtlara ve ısınma yakıtlarına uygundur. Uygulama: Düzenli olarak her  3-4 ayda bir yakıt doldurulmadan önce 1:1000 oranında koyulur. Çalışma esnasında etki eder.

Ürün Özellikleri: 
Yakıt deposunda çamur birikmesine ve yakıtın kirlenmesine yol açan bakteri, köpük, yosun ve mantar oluşumunun önlenmesine yönelik, bileşiminde özel yüzeyaktif maddeler bulunan yüksek performanslı konsantre bir üründür.
Uygulama, öncelikle mevcut mikroorganizmaların çoğalmasını durdurur ve daha sonra oluşmasının önüne geçer. Sonuçta yakıt filtresinin tıkanmasının önüne geçer.

Yararları: 
- Yakıtı bakteri, köpük, yosun ve mantarlara karşı korur.

- Yakıt filtresinin tıkanmasını önler.
- Motorun ilk çalıştırma performansını artırır.
- Temiz ve güçlü yanma sağlar, motor performansını artırır.
- Yakıt sistemini ve filtreyi temizler ve korozyona karşı korur.
Uygulama alanı: 
Yakıt deposuna katılmak suretiyle tüm dizel uygulamalar için uygundur. Biyodizel için de idealdir. Depolama tankları, tekneler, tarım makineleri ve karavanlar için özellikle tavsiye edilir.
Uygulama: 
Dizel yakıt deposuna düzenli olarak her 3-4 ayda bir ekleyin. Uzun süreli veya mevsimsel olarak garajda tutulacak araçlar için özellikle tavsiye edilir. Dizel yakıtın ciddi şekilde kirlenmesi durumunda, işlemden önce tankı ve yakıt sistemini temizlemek gerekir!


Karışım oranı 375ml:1:200 / 1000ml: 1:1000

1:200
1:1000
Hemen
DOC.PT_P1293_DieselOrganicCleaner_375ML_
28
12
375ml
1lt
P1293
P1319
bottom of page