top of page

PROTEC Dizel Hava Emiş Hattı Temizleme Sıvısı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Dizel Sistem Süper Temizleme  Ürün Bilgileri: Dizel Sistem Süper Temizleme, dizel motorlar için yüksek performanslı bir temizleyicidir. Dizel Partikül Filtreli araçlarda kullanım için uygundur, içeriğindeki maddeler kül oluşturmaz. Yüksek etkili ve uzun süreli sonuç veren temizleme performansı, yakıt tankından yanma odalarına kadar bütün dizel sistemde çalışma sırasında oluşan atıkları giderir. Reçine birikintilerini yok eder, yapışkanlıktan oluşan enjeksiyon ve enjeksiyon pompası gürültülerini yok eder. Silindirin üst kısmındaki karbon ve kurum birikintilerini giderir. Dizel enjeksiyon sistemini ve üst silindir bölümünü yağlar ve korur. ( DIN590 HFRR’ e göre optimum yağlama-kayganlaştırma sağlar ) Uygulama: Yakıta deposuna katılır. Her bakım aralığında güvenle kullanılabilir.

Ürün Bilgileri:

Triple X Plus  direkt püskürtmeli motorlarda kullanım  için geliştirilmiştir ve egzoz gazı geri dönüşümlü motorlar ve de  EGR sistemleri için kullanılır. Benzinli ve dizel motorlu araçlarda hava emiş sistemi ve tüm egzoz sistemi en iyi şekilde temizlenir. Motor düzgün ve güçlü çalışır. Yakıt sarfiyatı ve emisyon değerleri düzelir.

Uygulama:

DİKKAT! Sadece profesyonel kullanım içindir. Kullanım Clear Flow ile uygulanmalıdır. Cihazın kullanım talimatlarına uyun. Triple X Plus,lamda sondalı,katalizatörlü, direkt püskürtmeli tüm motorlar için uygundur. 375 ml bir kullanım için uygundur.

Temizleme sıvısıdır-Katkı değildir!

Bir uygulama için 375ml yeterlidir.
Sürüş Sırasında
28
4
1
1
1
375ml
5lt
10lt
20lt
200lt
P2241
P2242
P2248
P1247
P1245
bottom of page