PROTEC Carbon X

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Ürün Bilgileri:

Çalışma şartları nedeniyle motor yanma odasında oluşan kirliliklerin giderilmesi için özel geliştirlmiş yüksek performanslı bileşenli üründür. Piston kafası, sübaplar ve tüm yanma odası içinde biriken katı kurum birikintilerini kolayca temizler. Giriş-çıkış sübapları (özellikle temizlik sırasında açık olanlar) temizlenir. Contalara zarar vermez ve tüm aksam ile uyumludur.

Uygulama:

Buji veya Enjekörler sökülür. K1, açılan yuvadan ürün içeri püskürtülür.  Bu sırada eğer açık ise K1  sübaplara kadar girer yayılır. Köpük dışarı çıkmaya başladığında K1 püskürtmeyi durdurun ve 15-20 dakika ürünün etki etmesini bekleyin. Sonrasında K2 ile devam edin. 500 ml'lik ürün 8 silindirli araçlara kadar yeterlidir. (Silindir hacmine ve kaç defa uygulama yapılacağına bağlı olarak)

K1' in uygulanmasından sonra açık yuvadan K2'nin sondasını sokun ve ürünü oldukça yoğun bir şekilde püskürtün yaklaşık 4-5 dakika bekleyin. Bu arada K1 köpüğü iyice sıvılaşacaktır. Aksi takdirde K2 püskürtmeye devam edin. Oluşan sıvıyı Carbon X-Extractor ile emin. Aşırı kirlilik durumunda K1+K2 temizliğini sırayla tekrar uygulayın. Kontrol için varsa Endeskop ile veya opsiyonel ürünümüz Endeskop-Kamera (Kod. 34141)  ile bakılabilir. Son kalıntı kirliliklerin temizliği için  Hava Emiş Hattı Temizliği uygulayın (Kod. P2241). 

Kirliliğe bağlı
Hemen
6
500mlx2
P4650
WhatsApp Hattı
0549 469 47 06
  • YouTube
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Teknik Destek Hattı

0532 312 90 41