top of page

Boatline Jet-Ski Yakıt Sistemi Temizleme ve Koruma

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Jet-Ski Yakıt Sistemi Temizleme ve Koruma, özellikle Jet-Ski motorlarında,tüm yakıt sisteminde çalışmaya bağlı meydana gelen zararlı maddeleri ve verniği etkin şekilde temizler. Yakıt tüketimi ve egzoz gazı değerlerini optimize eder ve motorun kullanım ömrünü artırır. Yüksek yağlama bileşenleri, bakım ve temizlik sırasında motoru korur. Uygulama: Jet-Ski Yakıt Sistemi Temizleme ve Koruma, yakıt tankını doldurmadan önce her 3 ila 4 ayda bir düzenli olarak yakıt deposuna eklenir. 4 zamanlı motorlar içindir.
75ml 20lt yakıt deposuna 
yeterlidir.
Sürüş anında
33135
75ml
24

Ürün Özellikleri:

Jet-Ski Yakıt Sistemi Temizleme ve Koruma, özellikle Jet-Ski motorlarında,tüm yakıt sisteminde çalışmaya bağlı meydana gelen zararlı maddeleri ve verniği etkin şekilde temizler. Yakıt tüketimi ve egzoz gazı değerlerini optimize eder ve motorun kullanım ömrünü artırır. Yüksek yağlama bileşenleri, bakım ve temizlik sırasında motoru korur.

Uygulama:

Jet-Ski Yakıt Sistemi Temizleme ve Koruma, yakıt tankını doldurmadan önce her 3 ila 4 ayda bir düzenli olarak yakıt deposuna eklenir. 4 zamanlı motorlar içindir.

bottom of page