top of page

Boatline Yağlama Sistemi Temizleme

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Ürün Özellikleri: Yağlama Sistemi Temizleyici, özellikle bot motorlarında, yağ ve yağlama sisteminde çalışmaya bağlı meydana gelen zararlı maddeler ve reçine artıklarını temizler. Segmanlarda ve üst silindir bölgesindeki kalıntıları ve karbonu temizler. Zararlı motor asitlerini nötrleştirir ve yüksek etkili yağlayıcılar yoluyla temizleme sırasında motoru korur. Dizel, 4/2 zamanlı bot motorları yağlama sisteminde ve manuel vites kutularında kullanılır. Uygulama: Ürün motor sıcak iken kirli yağa eklenir ve 15 dakika rolantide çalıştırılır. Daha sonra yağ ve yağ filtresi değiştirilir.
300ml 6lt yağ hacmine yeterlidir.
15 dakika
33117
24
300ml

Ürün Özellikleri:

Yağlama Sistemi Temizleyici, özellikle bot motorlarında, yağ ve yağlama sisteminde çalışmaya bağlı meydana gelen zararlı maddeler ve reçine artıklarını temizler. Segmanlarda ve üst silindir bölgesindeki kalıntıları ve karbonu temizler.

Zararlı motor asitlerini nötrleştirir ve yüksek etkili yağlayıcılar yoluyla temizleme sırasında motoru korur. Dizel, 4/2 zamanlı bot motorları yağlama sisteminde ve manuel vites kutularında kullanılır.

Uygulama:

Ürün motor sıcak iken kirli yağa eklenir ve 15 dakika rolantide çalıştırılır. Daha sonra yağ ve yağ filtresi değiştirilir.

bottom of page