top of page

NANO Motor İçi Koruma

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

autoprofi nano motor içi koruma Yüksek etkili NANO anti-sürtünme koruma filmleri, motor ve ekipmanların ( vites kutusu, diferansiyel, aktarma organları ), bütün iç yüzeylerini korumanın yanı sıra conta ve o ringlerin esnekliğini muhafaza eder. Aşınmaya karşı etkili koruma, soğuk çalıştırma sırasında geliştirilmiş yağ akışkanlığı, artan performans, motor ömrünün uzaması, mükemmel kuru çalışma özellikleri sağlar. Uygulama: Temiz yağa ekleyin. Aktarma organları, vites kutusu ve diferansiyelde 1:10 oranında kullanmak yeterlidir. Yağlama sisteminin Motor İçi Temizleme ile temizlendikten sonra uygulanması tavsiye edilir.

Ürün Bilgileri:

Yüksek etkili NANO anti-sürtünme koruma filmleri, motor ve ekipmanların ( vites kutusu, diferansiyel, aktarma organları ), bütün iç yüzeylerini korumanın yanı sıra conta ve o ringlerin esnekliğini muhafaza eder. Aşınmaya karşı etkili koruma, soğuk çalıştırma sırasında geliştirilmiş yağ akışkanlığı, artan performans, motor ömrünün uzaması, mükemmel kuru çalışma özellikleri sağlar.

Uygulama:

Temiz yağa ekleyin. Aktarma organları, vites kutusu ve diferansiyelde 1:10 oranında kullanmak yeterlidir. Yağlama sisteminin Motor İçi Temizleme ile temizlendikten sonra uygulanması tavsiye edilir.

250ml 5lt yağ hacmine yeterlidir.
15 dakika
250ml
24
43218
bottom of page