top of page

NANO Su İtici Cam Kaplama

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

nano su itici cam kaplama seti Bu set  ”Ön Cam” için , ön temizlik ürünü ve kaplama ürünü içerir. NANO –  Su itici Cam Kaplama, dünya üzerinde ilk başvurulacak adrestir. Yüzeyi korur ve yabancı maddelerin yapışmasını önler.Tüm kaplamaları- mız binlerce araçta, farlı doğal şartlarda, Yağmur, çamur, kar ve aşırı sıcak güneşli ortamlarda  uygulandı ve başarıyla  sonuçlandı. 1 yıl Garanti veya 20.000 Km, Kendini temizleme özellikli, Yabancı maddelerin, böcek vs.,  yapışmasını engeller. Temizlik sadece su ile yapılabilir, kimyasal gerektirmez, Net görüş imkanı ile güvenli sürüş, Etkisi TÜV tarafından test edilip onaylanmıştır.

Bu set  ”Ön Cam” için , ön temizlik ürünü ve kaplama ürünü içerir. NANO –  Su itici Cam Kaplama, dünya üzerinde ilk başvurulacak adrestir. Yüzeyi korur ve yabancı maddelerin yapışmasını önler.Tüm kaplamaları-

mız binlerce araçta, farlı doğal şartlarda, Yağmur, çamur, kar ve aşırı sıcak güneşli ortamlarda  uygulandı ve başarıyla  sonuçlandı.

1 yıl Garanti veya 20.000 Km, Kendini temizleme özellikli, Yabancı maddelerin, böcek vs.,  yapışmasını engeller.

Temizlik sadece su ile yapılabilir, kimyasal gerektirmez, Net görüş imkanı ile güvenli sürüş, Etkisi TÜV tarafından test edilip onaylanmıştır.

Uygulama
1 araç için
1 set
TR Güvenlik
Bilgi Formu
Hemen
8
30ml araç cam kaplama bileşeni,
75ml temizleme sütü
21187
bottom of page