top of page

NANO Süper Yağlama

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

autoprofi Nano Süper Yağlama Çok amaçlı bir yağ cinsidir. Hareketli parçalar arasında oldukça yüksek etkili, sürtünme karşıtı bir bariyer oluşturur. Aşınma ve yırtılmaya son derecede mukavim özellikler taşıyan, özel formüle edilmiş NANO-kümecikler bu bariyeri meydana getirir. Sağladığı Faydalar: Son derecede dayanıklı bir yağ filmi oluşturur.Yüksek basınçlı ortamlarda kullanım için idealdir. Suyu reddeder, nemin yerini alır, yapışma özelliği yüksektir. Uzun süreli uygulamalar için oldukça uygundur. Uygulandığı parçaların ömrünü uzatır. Aşınma ve yırtılmaya karşı oldukça etkili koruma sağlar. Kuruma ömrü uzundur. Uygulama Alanları: Zincirler, halatlar, makaralar, yataklar, rulmanlar, zincir iç yatakları, dişliler, solucan dişliler, mafsallar, kavramalar, çelik tel halatlar, menteşeler, o-ringler, bowden kabloları, kilitler, vs.

Ürün Bilgileri:

Çok amaçlı bir yağ cinsidir. Hareketli parçalar arasında oldukça yüksek etkili, sürtünme karşıtı bir bariyer oluşturur. Aşınma ve yırtılmaya son derecede mukavim özellikler taşıyan, özel formüle edilmiş NANO-kümecikler bu bariyeri meydana getirir.

Sağladığı Faydalar: Son derecede dayanıklı bir yağ filmi oluşturur.Yüksek basınçlı ortamlarda kullanım için idealdir.

Suyu reddeder, nemin yerini alır, yapışma özelliği yüksektir. Uzun süreli uygulamalar için oldukça uygundur.

Uygulandığı parçaların ömrünü uzatır. Aşınma ve yırtılmaya karşı oldukça etkili koruma sağlar. Kuruma ömrü uzundur.

Uygulama Alanları: Zincirler, halatlar, makaralar, yataklar, rulmanlar, zincir iç yatakları, dişliler, solucan dişliler, mafsallar, kavramalar, çelik tel halatlar, menteşeler, o-ringler, bowden kabloları, kilitler, vs.

 

Uygulama: Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Uygulanacak parçaları iyice temizleyin. Spreyle eşit miktarda parça üzerine uygulayın ve yüzeye işlemesi için biraz bekleyin.

5-10 uygulama için yeterlidir.
Uzun Süreli etki
43192
12
500ml
bottom of page