top of page

Pasta / 1500

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Oto pasta; oldukça aşındırıcı özelliğe sahip bir makine pastası olup, hava şartlarından oldukça etkilenmiş boya kaplamalarının hızlıca düzeltilmesinde, boya kaplama hatalarının ve derin çiziklerin tamir edilmesinde, yeni boya kaplaması yapılmış bölgelerde meydana gelen kaplama fazlalıklarının ve eksikliklerinin verimli şekilde giderilmesinde ve boya kaplama geçişlerinin dengelenmesinde kullanılmaktadır. 1500 numaraya sahip zımpara araçlarına ait zımpara çiziklerini zahmetsizce giderir. Özel olarak uyarlanmış ve alüminyum oksit bazına dayanan zımpara tanecikleri, işlem sırasında gitgide parçalanarak, daha küçük partiküllere dönüşürler. Böylece işlem başında oluşan yoğun aşınma, parlatma işleminin devam etmesi ile birlikte gitgide incelmekte ve neticede temiz ve düz bir yüzey elde edilmektedir. Oto pastamız oldukça verimli olup, rahatlıkla parlatma işleminin yapılmasını ve kalıntıların giderilmesini sağlar. Silikon yağ içermez.

Oto pasta; oldukça aşındırıcı özelliğe sahip bir makine pastası olup, hava şartlarından oldukça etkilenmiş boya kaplamalarının hızlıca düzeltilmesinde, boya kaplama hatalarının ve derin çiziklerin tamir edilmesinde, yeni boya kaplaması yapılmış bölgelerde meydana gelen kaplama fazlalıklarının ve eksikliklerinin verimli şekilde giderilmesinde ve boya kaplama geçişlerinin

dengelenmesinde kullanılmaktadır. 1500 numaraya sahip zımpara araçlarına ait zımpara çiziklerini zahmetsizce giderir. Özel olarak uyarlanmış ve alüminyum oksit bazına dayanan zımpara tanecikleri, işlem sırasında gitgide parçalanarak, daha küçük partiküllere dönüşürler. Böylece işlem başında oluşan yoğun aşınma, parlatma işleminin devam etmesi ile birlikte gitgide incelmekte ve neticede temiz ve düz bir yüzey elde edilmektedir. Oto pastamız oldukça verimli olup, rahatlıkla parlatma işleminin yapılmasını ve kalıntıların giderilmesini sağlar. Silikon yağ içermez.

m2'ye
10-15ml
Hemen
22212
1lt
12
bottom of page