top of page

PROTEC Çok Amaçlı Bakım Spreyi

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Çok Amaçlı Bakım Spreyi İçinde yağ, solvent, gres olmamasına karşın aktif kayganlaştırıcılık yağlama ve koruma sağlar. Yüksek yapışkanlık aktif nüfuz edebilirlik, bütün ısı aralıklarında güvenli yağlama, su uzaklaştırıcı ve aşınmaya karşı uzun süreli koruma,  elektrik kaçağını ve voltaj kaybını önler. Plastik parçalar tarafından emilir ve bu parçaları korur, örneğin tampon, radyatör ızgaraları, spoylerler ve kabriyolet tenteleri, hortumların montajında ve kapı fitillerinin yerine takılmasında yardımcı olarak kullanılabilir.

Ürün Bilgileri:

İçinde yağ, solvent, gres olmamasına karşın aktif kayganlaştırıcılık yağlama ve koruma sağlar. Yüksek yapışkanlık aktif nüfuz edebilirlik, bütün ısı aralıklarında güvenli yağlama, su uzaklaştırıcı ve aşınmaya karşı uzun süreli koruma,  elektrik kaçağını ve voltaj kaybını önler. Plastik parçalar tarafından emilir ve bu parçaları korur, örneğin tampon, radyatör ızgaraları, spoylerler ve kabriyolet tenteleri, hortumların montajında ve kapı fitillerinin yerine takılmasında yardımcı olarak kullanılabilir.

Uygulama Alanları: Özellikle araç altı lastik grubu ( viraj demir lastikleri,burçlar v.s.) olmak üzere; silindirler, kilitler, cıvatalar, emniyet kemerleri mekanizması, menteşeler, koltuk kızakları, başlıklar, kılavuzlar, akü kutupları , motosiklet zincirleri, kılavuz telleri, fren parçaları, motor, vites kutusu, piston, diferansiyel, şaft, V kayışı, açılıp kapanan tavan, vs.

Uygulama:

Kutuyu iyice çalkaladıktan sonra yağlanacak yüzey üzerine püskürtün.

5-10 uygulama
Uzun süreli etki
P2401
24
500ml
bottom of page