top of page

PROTEC DPF / Katalizör Temizleme Spreyi

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec DPF Dizel Partikül Temizleme Spreyi  Ürün Bilgileri: Bu ürün Partikül Filtre  ve/veya Katalizör araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır. Ürün ayrıca EGR valf temizliği için de uygundur. Uygulama: Kullanmadan önce kutuyu yaklaşık 1 dakika kuvvetlice çalkalayınız. Sıcaklık veya basınç sensörü sökülür ve püskürtme hortumu içeri sokulur. Ürün 5’er saniye aralıklarla DPF/Katalizör içine püskürtülür. Uygulama, gerektiği taktirde tekrarlanır. Uygulamada, kirlilikler çözülür ve DPF/Katalizör içine dağılır. Sensör yerine takıldıktan sonra cihazla rejenerasyon yapıldıktan sonra 20 dakika sabit hızla test sürüşü yapılır. Çözülmüş olan  mikro parçacıklar  normal sürüş yapıldığında yanacaktır. Uyarı: Dizel yakıt nedeniyle yağ incelmesi varsa mutlaka yağ değiştirilmelidir. En uygun rejenerasyonun sağlanabilmesi için, deneme sürüşünden önce DPF Temizleme ürünümüzün depoya katı

Ürün Bilgileri:

Bu ürün Partikül Filtre  ve/veya Katalizör araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır. Ürün ayrıca EGR valf temizliği için de uygundur.

Uygulama:

Kullanmadan önce kutuyu yaklaşık 1 dakika kuvvetlice çalkalayınız.

Sıcaklık veya basınç sensörü sökülür ve püskürtme hortumu içeri sokulur. Ürün 5’er saniye aralıklarla DPF/Katalizör içine püskürtülür. Uygulama, gerektiği taktirde tekrarlanır. Uygulamada, kirlilikler çözülür ve DPF/Katalizör içine dağılır. Sensör yerine takıldıktan sonra cihazla rejenerasyon yapıldıktan sonra 20 dakika sabit hızla test sürüşü yapılır. Çözülmüş olan  mikro parçacıklar  normal sürüş yapıldığında yanacaktır.

Uyarı: Dizel yakıt nedeniyle yağ incelmesi varsa mutlaka yağ değiştirilmelidir.

En uygun rejenerasyonun sağlanabilmesi için, deneme sürüşünden önce DPF Temizleme ürünümüzün depoya katılması önerilir.

Binek araç için 1 kutu 400ml yeterlidir.
Sürüş Sırasında
12
400ml
P2985
bottom of page