top of page

PROTEC Fren Bakım ve Koruma

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

PROTEC Fren Bakım ve Koruma Yüksek performanslı bir yağlayıcıdır. Yüksek ısı ve basınca dayanıklıdır. Tüm fren ve fren parçalarının bakımı için önerilir. Pasa ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar. Fren  gıcırtılarının önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur. Fren donanımının düzenli çalışmasını temin eder. Tuzdan, sudan, asitlerden ve alkali maddelerden korur. Tüm frenlerde, vidalı bağlantı elemanlarında, mafsallarda, akü kutup başlarında ve diğer yağlama noktalarında kullanabilirsiniz. Uygulama: Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Disk ve balata yüzeylerine sıkmayın. Fren parçalarını önce Fren Temizleyici ile iyice temizleyin.Toplamadan önce fren parçalarına AUTOPROFİ Fren Bakım ve Koruma püskürtün.

Ürün Bilgileri:

Yüksek performanslı bir yağlayıcıdır. Yüksek ısı ve basınca dayanıklıdır. Tüm fren ve fren parçalarının bakımı için önerilir.

Pasa ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar. Fren  gıcırtılarının önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur. Fren donanımının düzenli çalışmasını temin eder. Tuzdan, sudan, asitlerden ve alkali maddelerden korur. Tüm frenlerde, vidalı bağlantı elemanlarında, mafsallarda, akü kutup başlarında ve diğer yağlama noktalarında kullanabilirsiniz.

Uygulama:

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Disk ve balata yüzeylerine sıkmayın. Fren parçalarını önce Fren Temizleyici ile iyice temizleyin.Toplamadan önce fren parçalarına AUTOPROFİ Fren Bakım ve Koruma püskürtün.

5-10 uygulama için yeterlidir.
30-60 saniye
P2601
12
500ml
bottom of page