top of page

PROTEC Otomatik Şanzıman Katkısı

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Otomatik Şanzıman Katkısı   Ürün Bilgileri: Otomatik Şanzıman Katkısı otomatik şanzımanlarda kullanım içindir. Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir. Keçe ve contaların bakımını, korunmasını sağlar. Kullanımı, sorunsuz vites değişimi ve bileşenlerin uzun ömürlü olması ile sonuçlanır. Bu yarı sentetik ürün, şanzıman sıvısı teknolojisindeki en son gelişmeyi temsil etmektedir. Bir sıvı olarak Otomatik Şanzıman Katkısı bütün binek otomobil otomatik şanzıman sıvılarının önüne geçmektedir. Uygulama:   Şanzıman yağına 1lt / 150ml oranında eklenir.(Sisteme eklenecek yağ miktarı kadar önceden eksiltilmelidir). Bütün ATF  Yağlarıyla uyumludur. Sadece profesyonel kullanım içindir.

Ürün Bilgileri:

Otomatik Şanzıman Katkısı otomatik şanzımanlarda kullanım içindir. Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir. Keçe ve contaların bakımını, korunmasını sağlar. Kullanımı, sorunsuz vites değişimi ve bileşenlerin uzun ömürlü olması ile sonuçlanır. Bu yarı sentetik ürün, şanzıman sıvısı teknolojisindeki en son gelişmeyi temsil etmektedir. Bir sıvı olarak Otomatik Şanzıman Katkısı bütün binek otomobil otomatik şanzıman sıvılarının önüne geçmektedir.

Uygulama:  

Şanzıman yağına 1lt / 150ml oranında eklenir.(Sisteme eklenecek yağ miktarı kadar önceden eksiltilmelidir). Bütün ATF  Yağlarıyla uyumludur. Sadece profesyonel kullanım içindir.

1lt/150ml
Sürüş Sırasında
28
12
4
1
1
1
375ml
1lt
5lt
10lt
20lt
200lt
P1801
P1809
P1802
P1808
P1807
P1805
bottom of page