top of page

OXICAT - Katalizör ve Oksijen Sensör Temizleyici

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Oxicat Katalizör ve Oksijen Sensör Temizleyici  Ürün Bilgileri: OXICAT en son çevresel standartların üzerinde yeni dekarbonizasyon teknolojisiyle üretilmiştir. Oxicat, reçineleşmeler, sakızlaşmış kirlilikleri ve kurum artıklarını tüm egzoz siteminden, özellikle katalitik konvertör, oksijen/lamda sensörü ve turbodan eriterek atar. Benzinli, Dizel ve Hybride araçlar için uygundur. Düzenli kullanılması halinde ağır kalıntılar oluşmasını önler. Yakıt etkinliğini artırır, motor performansını düzenler. Katalitik konvertör  ve oksijen sensörünün işlevini tam olarak yapmasını sağlar. Uygulama : Her üç ayda bir, depoya yakıt doldurmadan önce eklenir.

Ürün Bilgileri:

OXICAT en son çevresel standartların üzerinde yeni dekarbonizasyon teknolojisiyle üretilmiştir. Oxicat, reçineleşmeler, sakızlaşmış kirlilikleri ve kurum artıklarını tüm egzoz siteminden, özellikle katalitik konvertör, oksijen/lamda sensörü ve turbodan eriterek atar. Benzinli, Dizel ve Hybride araçlar için uygundur.

Düzenli kullanılması halinde ağır kalıntılar oluşmasını önler. Yakıt etkinliğini artırır, motor performansını düzenler. Katalitik konvertör  ve oksijen sensörünün işlevini tam olarak yapmasını sağlar.

Uygulama :

Her üç ayda bir, depoya yakıt doldurmadan önce eklenir.

80lt benzinli ve dizel yakıta yeterlidir.
Sürüş esnasında
28
375ml
P1180
bottom of page