top of page

PROTEC Sıvı Gres

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec Sıvı Gres Bu ürün, tüm mafsallar, menteşeler, zincirler ve daha birçok parça için tamamen sentetik, yapışma özelliği oldukça yüksek bir yağlayıcı üründür. Ürün, uygulandığı bölgeler üzerinde, merkezkaç kuvvetine ve yüksek basınca uzun süre dayanıklı, suyu iten, ısı ve tuza tahammül edebilen bir tabaka oluşturup parçaları korozyona karşı korur ve aşınma ve yıpranmayı azaltır. Üzeri açık (korunmasız) bölgeler için son derecede uygundur. Halatlarda, zincirlerde, kablolarda, kayışlarda, dişli kutularında, vinçlerde ve inşaat makinelerinde kullanıldığı gibi bisiklet ve motosikletlerde de kullanılır.

Ürün Bilgileri:

Bu ürün, tüm mafsallar, menteşeler, zincirler ve daha birçok parça için tamamen sentetik, yapışma özelliği oldukça yüksek bir yağlayıcı üründür. Ürün, uygulandığı bölgeler üzerinde, merkezkaç kuvvetine ve yüksek basınca uzun süre dayanıklı, suyu iten, ısı ve tuza tahammül edebilen bir tabaka oluşturup parçaları korozyona karşı korur ve aşınma ve yıpranmayı azaltır. Üzeri açık (korunmasız) bölgeler için son derecede uygundur. Halatlarda, zincirlerde, kablolarda, kayışlarda, dişli kutularında, vinçlerde ve inşaat makinelerinde kullanıldığı gibi bisiklet ve motosikletlerde de kullanılır.

Uygulama:

Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Kullanımdan önce uygulanacağı alanı iyice temizleyin. Daha sonra yüzey üzerine eşit dağılacak şekilde püskürtün.

5-10 uygulama
Uzun süreli etki
P2961
24
400ml
bottom of page