top of page

Tüketim

Miktarı

PROTEC DPF/Dizel Partikül Filtre Temizleme - Top Gun

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

Protec DPF Dizel Partikül Temizleme Sıvısı Ürün Bilgileri: Bu ürün Partikül Filtre araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için geliştirilmiştir. Kirli bir DPF nedeniyle oluşan performans kayıpları ve arızalar giderilir. Temizleme işlemiyle beraber DPF tam randımanlı çalışır. Bu ürün aynı zamanda EGR ventil temizliğine de uygundur. Uygulama: Protec sıvısını kaba doldurun ve basınçlı havaya bağlayın. Isı ve/veya basınç sensörü dizel partikül filtreden sökülür ve tabancanın püskürtme hortumu sensör yuvasından içeri sokulur. Daha sonra sıvı 5 sn. püskürtülür, 5 sn. beklenir, ve bu işlem kirliliğin yoğunluğuna göre aynı şekilde uygulanır. (Motor kapalı konumda). Önerilen miktar 500 ml.’dir. İhtiyaç halinde daha fazlası kullanılabilir. Uygulama sırasında tüm kirlilikler mikro düzeyde çözülür ve normal sürüş esnasında egzoz sisteminden atılır. Temizliğin hemen sonrasında en az 20 dk. bir deneme sürüşü yapılır ve DPF rejenerasyonu uygulanır.

Ürün Bilgileri:

Bu ürün Partikül Filtre araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için geliştirilmiştir. Kirli bir DPF nedeniyle oluşan performans kayıpları ve arızalar giderilir. Temizleme işlemiyle beraber DPF tam randımanlı çalışır. Bu ürün aynı zamanda EGR ventil temizliğine de uygundur.

Uygulama:

Protec temizleme sıvısını kaba doldurun ve basınçlı havaya bağlayın. Isı ve/veya basınç sensörü dizel partikül filtreden sökülür ve tabancanın püskürtme hortumu sensör yuvasından içeri sokulur. Daha sonra sıvı 5 sn. püskürtülür, 5 sn. beklenir, ve bu işlem kirliliğin yoğunluğuna göre aynı şekilde uygulanır. (Motor kapalı konumda). Önerilen miktar 500 ml.’dir. İhtiyaç halinde daha fazlası kullanılabilir. Uygulama sırasında tüm kirlilikler mikro düzeyde çözülür ve normal sürüş esnasında egzoz sisteminden atılır.

Temizliğin hemen sonrasında en az 20 dk. bir deneme sürüşü yapılır ve DPF rejenerasyonu uygulanır.

Binek araçlar için 500ml
Sürüş Sırasında
12
1lt
P6156
bottom of page