top of page

Sıvı Conta

Tüketim

Miktarı

Etki

süresi

İçerik

Miktarı

Koli

Adeti

Kodu

autoprofi Sıvı Conta Yüksek ısılı bölümlerde kullanılmak üzere hazırlanmış elastik silikon içerikli bileşiktir. Contalara ( ortak sert contalara ) alternatiftir. Uygulama Alanları: Metal parçalarda (alüminyum, pik, çelik v.b.) , plastik, cam, seramik ve ağaç parçalarda : yağ tavası, valf kapakları, su ve yağ pompaları, düz dişli-alın dişlisi kapakları, diferansiyel contaları, akü kutuları, farlar, stop lambaları, koruma kutular-çantaları, termostat kutuları, şanzıman yağı tavası, vites kutusu, motor üst kapakları, çevirme mili vb. yerlerde kullanılır. Özellikler: Suya, tuzlu suya, yağa, yağlı temizleme ürünlerine, hidrokarbona, asitlere ve birçok başka kimyasala karşı elastikiyetini ve sağlamlığını korur. -40 C’den 250 C sıcaklığa kadar dayanıklıdır.

Ürün Bilgileri:

Yüksek ısılı bölümlerde kullanılmak üzere hazırlanmış elastik silikon içerikli bileşiktir. Contalara ( ortak sert contalara ) alternatiftir.

Uygulama Alanları: Metal parçalarda (alüminyum, pik, çelik v.b.) , plastik, cam, seramik ve ağaç parçalarda : yağ tavası, valf kapakları, su ve yağ pompaları, düz dişli-alın dişlisi kapakları, diferansiyel contaları, akü kutuları, farlar, stop lambaları, koruma kutular-çantaları, termostat kutuları, şanzıman yağı tavası, vites kutusu, motor üst kapakları, çevirme mili vb. yerlerde kullanılır.

Özellikler: Suya, tuzlu suya, yağa, yağlı temizleme ürünlerine, hidrokarbona, asitlere ve birçok başka kimyasala karşı elastikiyetini ve sağlamlığını korur. -40 C’den 250 C sıcaklığa kadar dayanıklıdır.

Uygulama:

Dolgu olacak yüzey temizlenmiş, toz  ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Eski contalar çıkartılmalıdır. İstenen kalınlıkta uygulayın ve parçaları birleştirin. Donma : 0.04 inç / 8 saat . Çalışma sıcaklığı : 5 den 35 ‘a kadar.

Kullanıma bağlı
Kuruma Süresi:
8 saat
Gri:
43183
Siyah:
43182
12
200ml
bottom of page