top of page
otomatik şanzıman temizleme ve yağ değişim makinesi

Otomatik Şanzıman Temizleme ve Yağ Değişim Makinesi

otomatik şanzıman temizleme ve yağ değişim makinesi
Şanzıman - Direksiyon - Diferansiyel
autoprofi otomatik şanzıman temizleme Etkili formülasyonu sayesinde Otomatik şanzımanlarda etkili bir temizlik  sağlar. Okside olmuş yağ kalıntılarını giderir, kiri alıp tüm sistemi tamamen temizler. Tüm iç aktarma bileşenlerini temizler., vernik ve zararlı çamurdan arındırır.

Etkili formülasyonu sayesinde Otomatik şanzımanlarda etkili bir temizlik  sağlar. Okside olmuş yağ kalıntılarını giderir,

kiri alıp tüm sistemi tamamen temizler. Tüm iç aktarma bileşenlerini temizler., vernik ve zararlı çamurdan arındırır.

autoprofi otomatik şanzıman katkısı Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir. Keçe ve contaların bakımını, korunmasını sağlar. Kullanımı, sorunsuz vites değişimi ve bileşenlerin uzun ömürlü olması ile sonuçlanır.

Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir. Keçe ve contaların bakımını, korunmasını sağlar. Kullanımı, sorunsuz vites değişimi ve bileşenlerin uzun ömürlü olması ile sonuçlanır.

autoprofi manuel şanzıman ve diferansiyel katkısı Şanzıman ve Diferansiyel Katkısı tüm manuel şanzıman, diferansiyel ve dişli sistemlerde kullanım içindir. Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir.

Şanzıman ve Diferansiyel Katkısı tüm manuel şanzıman, diferansiyel ve dişli sistemlerde kullanım içindir. Bu güçlü katkı ürünü; Sürtünmeyi azaltır, vites değişimini geliştirir.

Arızalı Şanzımanlarda yağ kaçağını güvenli bir şekilde durdurur, eksik yağ nedeniyle oluşacak hasarlardan korur.

Contaları, oringleri korur.

Yağın oksitlenmesini önler

autoprofi manuel şanzıman ve diferansiyel yağ sızıntı önleyici Arızalı Şanzımanlarda yağ kaçağını güvenli bir şekilde durdurur, eksik yağ nedeniyle oluşacak hasarlardan korur. Contaları, oringleri korur. Yağın oksitlenmesini önler

NANO teknoloji bazında yenilikçi 

formülü sayesinde hidrolik direksiyon sisteminde yüksek aktif yağlama yaparak koruma filmi oluşturur. Sürtünme ve aşınmaya karşı korur.

Ürün Kodu: P4610

bottom of page