top of page
Autoprofi Servis Bakım ve Temizlik ve Bakım Ürünleri
Motor
autoprofi moto içi temizleme Karterdeki pisliği, kurumu, verniği ve diğer kirlendirici maddeleri yok eder. Segmanları karbon ve vernik atıklarından temizler, hidrolik sübap iticilerini temizler ve rahat çalışmasını sağlar. Motorun verimliliğini ve kompresyon değerlerini artırır. Değişen motor yağının daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Karterdeki pisliği, kurumu, verniği ve diğer kirlendirici maddeleri yok eder. Segmanları karbon ve vernik atıklarından temizler, hidrolik sübap iticilerini temizler ve rahat çalışmasını sağlar. Motorun verimliliğini ve kompresyon değerlerini artırır. Değişen motor yağının daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.

autoprofi hidrolikitici temizleme Yağ Sistemi için yüksek randımanlı temizleyici ve bakım ürünüdür. Tüm benzinli ve dizel yakıtlı araçlarda kullanılabileceği gibi, normal şanzıman ve diferansiyeller için de kullanılabilir. Yağ hattı ve yağ sisteminde birikmiş tüm kirlilikleri ve balçıkları çözer.

Ürün Bilgileri:

 

Hidrolik itici Temizleme ve Koruma ürünümüz hidrolik sübap iticilerini temizler ve oluşan tıkırtı seslerini yok eder, düzgün çalışmalarını sağlar.

Yüksek etkili NANO anti-sürtünme koruma filmleri, motor ve ekipmanların (vites kutusu, diferansiyel, aktarma organları), bütün iç yüzeylerini korumanın yanı sıra conta ve o ringlerin esnekliğini muhafaza eder.

nano motor içi koruma Yüksek etkili NANO anti-sürtünme koruma filmleri, motor ve ekipmanların (vites kutusu, diferansiyel, aktarma organları), bütün iç yüzeylerini korumanın yanı sıra conta ve o ringlerin esnekliğini muhafaza eder.

Yağ Sistemi için yüksek randımanlı temizleyici ve bakım ürünüdür. Tüm benzinli ve dizel yakıtlı araçlarda kullanılabileceği gibi, normal şanzıman ve diferansiyeller için de kullanılabilir. Yağ hattı ve yağ sisteminde birikmiş tüm kirlilikleri ve balçıkları çözer.

autoprofi yağ zenginleştirici Yağ Sistemi için yüksek randımanlı temizleyici ve bakım ürünüdür. Tüm benzinli ve dizel yakıtlı araçlarda kullanılabileceği gibi, normal şanzıman ve diferansiyeller için de kullanılabilir. Yağ hattı ve yağ sisteminde birikmiş tüm kirlilikleri ve balçıkları çözer.

Yüksek etkili, yenilikçi içerik karışımı sayesinde motor yağı sızıntılarını hızla durdurur ve önler. Bütün benzinli, dizel ve LPG'li motorlarda kullanımı uygundur. Sürtünme, akıntı ve terlemeyi önemli ölçüde azaltır.

autoprofi yağ sızıntı önleyici Yüksek etkili, yenilikçi içerik karışımı sayesinde motor yağı sızıntılarını hızla durdurur ve önler. Bütün benzinli, dizel ve LPG'li motorlarda kullanımı uygundur. Sürtünme, akıntı ve terlemeyi önemli ölçüde azaltır.

Bütün benzinli , dizel ve LPG li motorlar için üretilmiş yenilikçi formül sayesinde egzoz dumanını, is ve kurumu önemli ölçüde azaltır. Yüksek miktarda yağ tüketen motorlar için idealdir. Ürün, bütün hareketli parçalar için optimal yağlama sağlar

autoprofi yağ duman önleyici Bütün benzinli , dizel ve LPG li motorlar için üretilmiş yenilikçi formül sayesinde egzoz dumanını, is ve kurumu önemli ölçüde azaltır. Yüksek miktarda yağ tüketen motorlar için idealdir. Ürün, bütün hareketli parçalar için optimal yağlama sağlar
bottom of page