top of page

To Schedule An Appointment

Call 123.456.7890​

Autoprofi Sprey Ürünleri
Spreyler
PROTEC Klima Delik Tıkama, Klimada kaçak noktalarını tıkamakla yüksek maliyetlerden korur. Kaçak noktaları uzun süre kalıcı bir şekilde tıkanır ve böylelikle sistemin sızdırmazlığı sağlanmış olur.

Autoprofi Balata Temizleme Spreyi, yağ ve yağ içerikli  tortuları ve pislikleri temizler.

Fren, debriyaj sürtünmelerinden oluşan tozların ve elektriksel bağlantıların temizlenmesinde kullanılır.

autoprofi fren bakım ve koruma Yüksek performanslı bir yağlayıcıdır. Yüksek ısı ve basınca dayanıklıdır. Tüm fren ve fren parçalarının bakımı için önerilir. Pasa ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar.

Yüksek performanslı bir yağlayıcıdır. Yüksek ısı ve basınca dayanıklıdır. Tüm fren ve fren parçalarının bakımı için önerilir. Pasa ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar.

autoprofi kaz kelebeği temizleme spreyi Boğaz kelebek grubunda oluşan sakızımsı reçine, yağ, yağ kalıntılarını ve kiri giderir.

Boğaz kelebek grubunda oluşan sakızımsı reçine, yağ, yağ kalıntılarını ve kiri giderir.

autoprofi dizel partikül filtre temizleme spreyi Bu ürün Partikül Filtre  ve/veya Katalizör araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır.

Bu ürün Partikül Filtre  ve/veya Katalizör araçtan sökülmeden, filtre içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır.

autoprofi dizel hava emiş hattı temizleme spreyiDizel motorlardaki bütün hava emiş sistemini temizler. Bu eşsiz ürün buharlaşarak hava emiş sisteminin içine ulaşır, iç bölümü, sübapları, yanma odalarını temizleyerek daha düzgün bir çalışma, yakıt tasarrufu ve azaltılmış egzoz emisyonu sağlar.

Dizel motorlardaki bütün hava emiş sistemini temizler. Bu eşsiz ürün buharlaşarak hava emiş sisteminin içine ulaşır, iç bölümü, sübapları, yanma odalarını temizleyerek daha düzgün bir çalışma, yakıt tasarrufu ve azaltılmış egzoz emisyonu sağlar.

Çok amaçlı bir yağ cinsidir. Hareketli parçalar arasında oldukça yüksek etkili, sürtünme karşıtı bir bariyer oluşturur. Aşınma ve yırtılmaya son derecede mukavim özellikler taşıyan, özel formüle edilmiş NANO-kümecikler bu bariyeri meydana getirir.​

autoprofi nano süper yağlama Çok amaçlı bir yağ cinsidir. Hareketli parçalar arasında oldukça yüksek etkili, sürtünme karşıtı bir bariyer oluşturur. Aşınma ve yırtılmaya son derecede mukavim özellikler taşıyan, özel formüle edilmiş NANO-kümecikler bu bariyeri meydana getirir.​
autoprofi çok amaçlı bakım spreyi İçinde yağ, solvent, gres olmamasına karşın aktif kayganlaştırıcılık yağlama ve koruma sağlar.

İçinde yağ, solvent, gres olmamasına karşın aktif kayganlaştırıcılık yağlama ve koruma sağlar.

autoprofi sıvı gres Bu ürün, tüm mafsallar, menteşeler, zincirler ve daha birçok parça için tamamen sentetik, yapışma özelliği oldukça yüksek bir yağlayıcı üründür.

Bu ürün, tüm mafsallar, menteşeler, zincirler ve daha birçok parça için tamamen sentetik, yapışma özelliği oldukça yüksek bir yağlayıcı üründür.

autoprofi teflon sıvı gres Suyu itme, ısıya ve tuza karşı koyma ve aynı zamanda korozyona karşı koruma amacıyla formüle edilmiş, Teflon içeren bir üründür.

Suyu itme, ısıya ve tuza karşı koyma ve aynı zamanda korozyona karşı koruma amacıyla formüle edilmiş, Teflon içeren bir üründür.

Devamı
autoprofi araç içi bakım ve koruma Yüksek performanslı bu sprey, aracınızın içindeki plastik, deri ve lastik aksamı temizler, korur ve temiz tutar. Anti-statik özelliğe sahiptir, tozu ve suyu iter. Işığa, UV ışınlarına, solmaya ve gevremeye karşı koruma sağlar.

Yüksek performanslı bu sprey, aracınızın içindeki plastik, deri ve lastik aksamı temizler, korur ve temiz tutar. Anti-statik özelliğe sahiptir, tozu ve suyu iter. Işığa, UV ışınlarına, solmaya ve gevremeye karşı koruma sağlar.

autoprofi Silikon Sprey, silikon bazlı aktif maddeler ile iyi kayganlaştırıcı ve kaliteli koruyucuların bir karışımıdır. Gres yağ ve çözelti içermez.

Silikon Sprey, silikon bazlı aktif maddeler ile iyi kayganlaştırıcı ve kaliteli koruyucuların bir karışımıdır. Gres

yağ ve çözelti içermez.

autoprofi Pas Sökücü MoS2, katı ve aşınmış parçalar üzerindeki pası çözerek süzülüp giderilmesini sağlar. Ürün, aşınmayı durdurur. Sürtünmeyi azaltır ve suyu uzak tutar.

Pas Sökücü MoS2, katı ve aşınmış parçalar üzerindeki pası çözerek süzülüp giderilmesini sağlar. Ürün, aşınmayı durdurur. Sürtünmeyi azaltır ve suyu uzak tutar.

Elektronik sprey, mükemmel koruyucu - kaplayıcı özelliği sayesinde, elektrik kablolarını, konektörleri ve bağlantı parçalarını  yüzeylerinde bir mikro-film tabaka oluşturarak nemden arındırır ve korur.

Bu yüksek ısı macunu seramik bazlı olup ince fırça uygulamasıyla yağlayıcı , ayırıcı ve korozyondan koruyucu özelliğe sahiptir Yanarak korlaşmayı , ısıdan dolayı kaynak oluşmasını , pas çürümelerini ve yağsız kalmayı engeller .

autoprofi seramik gres Bu yüksek ısı macunu seramik bazlı olup ince fırça uygulamasıyla yağlayıcı , ayırıcı ve korozyondan koruyucu özelliğe sahiptir Yanarak korlaşmayı , ısıdan dolayı kaynak oluşmasını , pas çürümelerini ve yağsız kalmayı engeller .
autoprofi bakır kaplama ve koruma spreyi Bu ürün dış etkenlere dayanıklı ve çabuk kuruyabilen bir üründür. Kalıcı ve suda çözünmeyen Akril – Koruma tabakası oluşturur ve hasarlı yerleri korur.

Bu ürün dış etkenlere dayanıklı ve çabuk kuruyabilen bir üründür. Kalıcı ve suda çözünmeyen Akril – Koruma tabakası oluşturur ve hasarlı yerleri korur.

Yüksek ısılı bölümlerde kullanılmak üzere hazırlanmış elastik silikon içerikli bileşiktir. Contalara (ortak sert contalara) alternatiftir.

autoprofi sıvı conta Yüksek ısılı bölümlerde kullanılmak üzere hazırlanmış elastik silikon içerikli bileşiktir. Contalara (ortak sert contalara) alternatiftir.
bottom of page