top of page
Autoprofi Dizel Sistem Temizlik ve Bakım Ürünleri
Egzoz

PROTEC Dizel Partikül Filtre / Katalizör Temizleme Spreyi, filtre araçtan sökülmeden, içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır. Ürün ayrıca EGR valf temizliği için de uygundur.

PROTEC Partikül Filtre/Katalizör Temizleme Spreyi, filtre araçtan sökülmeden, içindeki kurum ve kirlilikleri temizlemek için  geliştirilmiştir. Temizlik sonucunda DPF/Katalizör işlevini tam olarak geri kazanır. Ürün ayrıca EGR valf temizliği için de uygundur.
indir.jpg
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg

PROTEC DPF - Dizel Partikül Filtre Süper Temizleme ürünü, Dizel Partikül Filtreleri için yüksek randımanlı bir temizleyicidir. Bu ürün dizel partikül filtresi yenileme sistemine yardımcı olur, tüm dizel motorlarda ve tüm dizel yakıt çeşitlerinde kullanılabilir.

DPFSC.PT_P6171_DPFSuperCleanDPFSC_375ML_PIC_1.png
indir.jpg
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg

PROTEC Oxicat/Katalizör ve Oksijen Sensör Temizleyici, reçineleşmeler, sakızlaşmış kirlilikleri ve kurum artıklarını tüm egzoz siteminden, özellikle katalitik konvertör, oksijen/lamda sensörü ve turbodan eriterek atar. Benzinli, Dizel ve Hybride araçlar için uygundur.

OXI.PT_P1180_OXICATOxygenSensorCatalyticConverterCleanerOXI_375ML_PIC_1.png
indir.jpg
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
1412978272_youtube-icx.jpg
Dizel Partikül Temizleme Top Gun Cleaner Dizel Partikül Filtreleri içindeki tüm kurum ve kiri  çözer, temizler. Filtre sökülerek temizlenir. Temizlik süresi : 8 – 10 saat. Porselen, alüminyum, magnezyum ve çinko parçalara zarar vermez.

DPF - Dizel Partikül Filtreleri içindeki tüm kurum ve kiri  çözer, temizler. Filtre sökülerek temizlenir.

Temizlik süresi : 8 – 10 saat.

Porselen, alüminyum, magnezyum ve çinko parçalara zarar vermez.

indir.jpg
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
PROTEC DPF Temizleme Sıvısı, Dizel Partikül Filtreleri içindeki tüm kurum ve kiri  çözer, temizler. Filtre sökülerek temizlenir. Temizlik süresi : 8 – 10 saat. Porselen, alüminyum, magnezyum ve çinko parçalara zarar vermez.

PROTEC DPF - Dizel Partikül Filtre Temizleme Sıvısı, Dizel Partikül Filtreleri içindeki tüm kurum ve kiri  çözer, temizler. Filtre sökülerek temizlenir.

Temizlik süresi : 8 – 10 saat. Porselen, alüminyum, magnezyum ve çinko parçalara zarar vermez.

indir.jpg
Hepsi burada logo.png
1-0.jpg
bottom of page